-212 212 12 12
SEPETİM 0.00 TL
Güvenlik PolitikasıGizlilik TaahütüTeslimat Şartları

Teslimat Şartları

TESLİMAT SÜRESİ
 
Redsoft sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.  Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Bu durumda teslimat süresinin bir gün uzamasına sebep olmaktadır. Bunu anlayışla karşılamanızı dileriz. Siparişlerinizin tedarik edilmesi aşamasında sipariş durumunuz “Hazırlanıyor” olarak gözükecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde, sistemimiz "Kargoya Teslim Edildi" şeklinde  bilgilendirme e-posta’larıyla ayrıca sizi haberdar etmektedir.
 
Siparişler kargoya teslim edildikten sonra  en erken 3, en geç 10 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 10 günlük süre azami olup uygulamada genelde 4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.
 
Siparişinizin gecikmesi durumunda +90 232 232 23 23 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Hızlı cevap için info@redsoft.com.tr e-posta adresimize mail atarak da bilgi alabilirsiniz.
 
SİPARİŞ İPTALİ
 
Redsoft stok ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Redsoft sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.
 
ADRES:
 
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.
 
KAPIDAN ÖDEME
 
Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı ortalama 5 YTL hizmet bedeli alınmaktadır. Bu ücret her kargo firmasına göre farklıdır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. 
 
SİPARİŞ HATALARI
 
Kargo`dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.
 
KARGO SEÇENEĞİ VE ÜCRETLER
 
Redsoft Türkiye içinden verilen 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinde ücretsiz kargo imkanından sağlamaktadırlar. 100 TL altındaki vereceğiniz tüm siparişlerinizde Türkiye geneli olarak kargo şirketinin belirlediği kargo ücretleri alınmaktadır.
 
Yurtdışı siparişlerinde ise sipariş verdiğiniz ülkeye göre yine kargo şirketinin belirlediği kargo ücretleri alnımaktadır.
 
Redsoft siparişleriniz Türkiye genelinde geniş şube ağına sahip Ptt, Yurtiçi, Mng, Aras, Sürat, Ups Kargo firmaları aracılığı müşteri tercihine göre teslim edilmektedir. Müşteri tercihi firma belirtilmemişse en uygun kargo firmasıyla teslim edilmektedir. Yurtdışından verilen tüm siparişlerimizi ise PTT Kargo vasıtası ile göndermekteyiz. Siparişleriniz kargoya teslim edilir edilmez e- posta adresinize gönderildiğine dair teyit bilgisi gönderilmektedir. Sipariş numaranızı sipariş verdiğiniz ürün adı bilgilerinizle beraber e-posta aracılığı ile öğreneceksiniz, kargo bilgilerinize ise kargo firmalarının resmi sitesinden kargo takip numarasıyla 24 saat içerisinde detaylı olarak ulaşabilmektesiniz.
 
İADE ŞARTLARI
 
Garanti
 
Redsoft ’de satılan tüm ürünler bozuk olduğu durumlarda; bozuk ürün, irsaliyeniz ve faturanız ile beraber derhal bize başvurabilirsiniz.
 
İade Süresi
 
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 
İade Şartları
 
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 
• Ürünün faturası,
 
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
 İade Şekli
 
Ürün iadesini yalnızca siparişinizi teslim aldığınız kargo firması aracılığı ile İrsaliye, Fatura ve şikayetinizi belirten dilekçeniz ile Bahar Bitkisel adresine yapabilirsiniz.
10 10 240